بهترین کتاب های آلمانی زبان برای یادگیری زبان و داستان

با کلیک بر روی موضوعات زیر به قسمت مورد نظر مقاله بروید

دانلود کتاب های رایگان زبان آلمانی جهت آموزش زبان و خواندن داستان و رمان

دوستان عزیز تعدادی از کتاب های آلمانی با زبان آلمانی را در این صفحه از آموزش زبان آلمانی قرار میدهم تا بتوانید به رایگان دانلود کنید و مورد استفاده قرار بدید.برا دانلود تعداد بیش از چند هزار کتاب زبان آلمانی به کانال تلگرام زبانساز مراجعه کنید.

کتاب های زبان آلمانی به ترتیب سطح گذاشته میشوند .برای سطح های بالاتر زبان آلمانی به ادامه مقاله بهترین کتاب های آلمانی زبان برای یادگیری زبان و داستان مراجعه نمایید.

کتاب زبان آلمانی Delfin:

کتاب delfin یک کتاب کارامد و موثر برای یادگیری سریع زبان آلمانی میباشید.علت نامگزاری این کتاب توسط نویسنده نیز همین میباشد که هدف یادگیری زبان آلمانی در سریعترین زمان میباشد.این کتاب آلمانی زبان بیشتر برای افزادی که وقت کمی دارن و برای آزمون گوته یا osd و یا testdaf باید آماده بشوند موثر است.این کتاب در تعداد زیادی از اموزشگاه های زبان آلمانی تدریس میشود.

کاربران عزیز سایت زبانساز میتوانند برای درخواست کتاب ،فیلم با ترجمه،ترجمه مدارک،مدرک زاب و آموزش تخصصی زبان آلمانی در قسمت دیدگاه ها یا تماس با ما با ما در ارتباط باشند.

لینک کتاب آموزش زبان آلمانی دلفین

کتاب زبان آلمانی Optimal:

کتاب اپتیمال برای آموزش زبان آلمانی و آمادگی برای آزمون شتارت دویچ مناسب میباشد.این کتاب در سطح A2 که سطح دوم زبان آلمانی میباشد،میباشد و روش اموزش زبان المانی به این شکل است که ابتدا یک موضوع درسی را ارائه و سپس به گرامر ،واژگان و اصطلاحات میپردازد.

همچنین این کتاب آموزش زبان المانی برای هر درس تمرین های قرار داده که زبان اموز بعد از اموزش میتواند از این تمرین ها جهت بهبود اموخته های زبان المانی خود استفاده کند.این کتاب برای افراد حداقل 16 ساله و در پایان سطح A1 و برای شروع سطح زبانی A2 مناسب میباشد

لینک دانلود رایگان کتاب زبان آلمانی optimal A2

کتاب آموزش زبان المانی fit in Deutsch :

کتاب آموزشی زبان آلمانی بعدی کتابی نیست جز کتاب fit in Deutsch برای یادگیری زبان آلمانی در سطح A2.این کتاب آلمانی را می توان به عنوان کتاب کمک درسی کنار کتاب های کلاسی استفاده نمود. اگر کتابی برای تقویت گرامر زبان آلمانی در سطوح A1/A2 می خواهید، این کتاب می تواند گزینه خوبی باشد.

جهت دانلود ابتدا در سایت عضو شوید.

لینک دانلود رایگان کتاب آلمانی fit in Deutsch

کتاب آموزش زبان آلمانی سطح A2:

کتاب داستان به زبان آلمانی سطح A2،همه از اهمیت داستان ها در آموزش زبان و یادگیری اطلاع داریم و میدانیم که یکی از مهم ترین منابع آموزش زبان آلمانی داستان های آلمانی هستند.با استفاده از این کتاب میتوانید دایره لغات خود را افزایش و زبان محاوره خود را بهتر کنید.

جهت دانلود کتابهای آموزش زبان و داستان آلمانی حتما در سایت عضو شوید.همچنین جهت درخواست کتاب،موزیک،فیلم با ترجمه و آموزش زبان آلمانی از سمت نظرات یا تماس با ما میتوانید با ما در ارتباط باشید.

لینک دانلود کتاب داستان آلمانی سطح A2

بزودی کتاب های آموزشی زبان آلمانی دیگه هم با این صفحه اضافه خواهند شد.جهت دانلود بی نهایت کتاب آلمانی و فیلم و موزیک و پکیج و همچنین روش نوشتن رزومه به کانال تلگرام zabansaz مراجعه نمایید.

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در xing
XING

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *