رزرو کلاس آلمانی

آموزش اصولی زبان آلمانی

آموزش اصولی زبان آلمانی

آموزش اصولی زبان آلمانی یعنی چه؟


ایا واقعا کتاب منشن بهترین کتاب آموزشی زبان آلمانی است؟


ایا با آموزش تا سطح B1 یا B2 میتوان در آلمان کار پیدا کرد یا تحصیل کرد؟


ایا حتما باید شرکتهای مهاجرتی به قیمتهای بالا برای شما کار پیدا کنند؟


در این مقاله به این سوالات خواهیم پرداخت.
به سادگی مهاجرت کن.این یک شعار نیست…


آموزش اصولی زبان آلمانی یعنی چه؟


اموزش اصولی زبان یعنی اینکه شما بتوانید با توجه به مکان و زمان مختلف بهترین واژه ها را انتخاب و به شکلی صحیح به کار ببرید تا بتوانید تشابه به یک المانی زبان را به حداکثر برسانید.
علاوه بر این در یک اموزش اصولی شما باید همه مهارتهای زبانی مثل درک مطلب،مکالمه،شنیداری،روش برقراری ارتباط،کنابه،ضرب المثل،جملات روزانه ای که استفاده میشود(مثلا در فارسی چی فک میکنی با خودت؟ یا بابا تو دیگه کی هستی) که قطعا برای یک خارجی به این صورت درک میشود که “پدر تو کی هستی” برداشت میشود.در آلمانی نیز چنین مواردی وجود دارد که باید انها را آموخت.
و اما مهمترین نکته ای که بنده همیشه به زبان آموزان تئصیه میکنم این هست که با توجه به هدفشون از مهاجرت آموزش ببینند.
یعنی اینکه به عنوان مثال من اپر میخواهم به عنوان مهندس صنعتی مهاجرت کنم باید علاوه بر آموزش ربان آموزش های زبانی در رابطه با صنعت و مهندسی هم ببینم.قطعا برای جاب آفر و جاب سیکر به فردی که تسلط زبانی بر گرایش تخصصی اش دارد بسیار بهتر و سریعتر درخواست میدهند.علاوه بر این هزینه های آموزش زبان در آلمان بسیار زیاد است و بهتر است در ایران این اموزش ها را ببینید.
نکته ای که وجود دارد این هست که در کلاس های ترمی چون گرایش هر فرد یک رشته خاص است و به عنوان مثال یکنفر پرستار و یکنفر مهندس و دیگری برای ازدواج دز کلاس هستند تمرکز بر روی یک رشته خاص ممکن نیست و شما فقط برای آموزش گوته یعنی فقط صحبت کردن روزمره آماده میشوید.
بنده سعی کردم کلاسهایم را بر اساس رشته و گرایش بچینم تا علاوه بر آموزش تخصصی زبان بتوانید از تجربه های همدیگر در کارهای مهاجرتی استفاده کنید.کلاسهای خصوصی د. تا سه نفره در رشته های مرتبط بهترین گزینه برای آموزش واقعی و اصولی زبان است.


ایا واقعا کتاب منشن بهترین کتاب آموزشی زبان آلمانی است؟


خیر.کتاب های زیادی برای آموزش زبان وجود دارد ولی هیچ کدام از این کتاب ها کتابی برای پیدا کردن شغل یا تحصیل نیستند.. فقط برای صحبت کردن آماده میشوید.بنده نظرم را با توجه به تجربه ای که داشته ام چه در آموزش چه در گرداوری منابع زیادی از کتاب های آلمانی که به مروز زمان در همین سایت قرار داده خواهند شد اینگونه بیان میکنم.
کتاب منشن کتاب بسیار مناسبی برای آموزش زبان است اما نه برای افرادی که در محیطی غیر از آلمان ساکن هستند.این کتاب برای افراد خارجی که در المان ساکن هستند تنظیم سده است به این صورت که افراد در محیط آلمانی به طور ناخواسته زبان را چه مکالمه چه شنیداری را فرا میگیرند و در در کلاسهای این کتاب با درک مطلب و گرامر آشنا میشوند.
اما این کتاب برای خارجی های بیرون از المان خیلی مناسب نیست اما متسفانه میبینیم که در تمام موسسه ها تاکید افراطی میشود که این کتاب باید تدریس شود در صورتی که میتوان به جای فقط کار کردن با این کتاب با کتابهای داستان فیلم و موزیک و کتاب ای اموزشی دیگر بسیار بهتر و جذاب تر و البته کاملتر اموزش دید.
متسفانه این کتاب در موسسه های و زبان اموزان غولی شده است که دیگر قابل تعویض نیست.طوری که زیاد اتفاق می افتد که زبان آموزی که از صفر شروع میکند با اینکه هیج اطلاع از زبان آلمانی ندارد اصرار دارد این کتاب تدریس شود.


ایا با آموزش تا سطح B1 یا B2 میتوان در آلمان کار پیدا کرد یا تحصیل کرد؟


بله.اگر به شرکت های مهاجرتی بسپارید کارهای شما را انجام میدهند و رزومه ای خوب برایتان مینویسند.اما با قیمت هایی بسیار بالا که گاهی تا ۱۰ هزار یورو میرسد.
در قبال این هزینه چه کاری برایمان انجام میدهند؟؟؟؟
فرض کنید شخصی میکلی دارد و یک وکیل میگیرد تا کارهایش را انجام دهد.او باید اینکار را بکند چرا که خود دانش این کار را ندارد و اگر بخواهد یاد بگیرد هم راه دور و درازی دارد هم منطقی نیست برای کاری که معمولا هزینه چندان زیادی هم پرداخت نمیشود برود و وکیل شود.
اما در مورد انجام کارهای مهاجرتی دوتا تفاوت دارد یکی اینکه این کار مصل وکالت نیست که مجوز لارم داشته باشد.یعنی برای وکالت حتی اگر شخصی بهترین حقوقدان باشد ولی تا پروانه وکالت نگیرد نمیتواند این کار را انجام دهد.
دوم اینکه یاد گیری امور مهاجرتی اصلا قابل مقایسه با وکالت نیست بلکه مانند یادگیری دستور پخت چند غذا است.یعنی بسیار ساده.اما چون در ایران یا کسی نیست که المانی صحبت کند و به این امور مسلط باشد یا اینکه انها که بلدند از این کار درامد(همان ۱۰ هزار یورو)را دارند.پس چرا یاد بدهند؟
اما حقیقت این است که تک تک شما با دانش زبانی کمی بیشتر از اندک میتوانید این امور را تا پایان دوره اموزش زبانتان یاد بگیرید.


انجام امور توسط دفتر مهاجرتی چقدر پایتان اب میخورد؟


بین ۲۰۰ تا ۸۰۰ میلیون
در ایتدا ممکن هست با قیمت هایی مثلا با دو هزار یورو روبرو شوید.اما این تمام کار نیست و تازه پرداخت های شما شروع شده است.چرا که شما بعد از ورود به المان لز انجایی که کارهای حقوقی خودتان را بلد نیستید مجبور هستید حداقل تا یکسال کارهای حقوقی تان را به یک وکیل بسپارید که با توجه به اینکه در خاک المان هستید این قیمت ها بسیار بالا خواهند بود


ایا باید شرکتهای مهاجرتی به قیمتهای بالا برای شما کار پیدا کنند؟


این سوال از فردی به فرد دیگر متفاوت است.شما پاسخ بدهید.ایا انها باید برایتان کار پیدا کنند؟


روش تدریس تضمینی زبانساز


قبلا به این جواب اشاره شد که اموزش زبان به تنهایی برای روزمره شاید برای ازمونهای رسمی و صحبت کردن کافی باشد اما بنظر من برای پیدا کردن شغل مناسب و نوشتن رزومه ای عالی کافی نیست و شما باید موضوعات مختلفی را کار کنید.
ازین رو من کتاب منشن به دلیل اینکه 95 درصد زبان آموزان متقاضی آن هستند و گمان میکنند بهترین کتاب هست،بصورت تخصصی آموزش اموزش میدهم اما کتاب های دیگری که طی سالها جمع آوری و گلجین کرده ام با توجه به شرایط و روحیات شما آموزش داده خواهد شد یعنی برای رشته های پرستاری و پزشکی علاوه بر کتاب های اموزش زبان کتابهای زیستشناسی،کتابهای پرستاری و کتاب های مربوط یه پزشکی نیز برای اشنایی با محیط کار و تحصیل آموزش داده خواهند شد.(برای هر رشته متناسب با آن است ،بنده فقط رشته پرستاری را مثال زدم برای دیگر رشته ها نیز به همین صورت است.
اموزش های نوشتن رزومه قوی، مناسبترین کاریابی و مهاجرت به شیوه درست داده خواهد شد(انجام این کارها توسط شخص بنده شامل هزینه هایی جداگانه میشودشامل جاب افر،جاب سیکر مهاجرت تحصیلی و …).
آموزش به صورت کاملا واقعی و دانشگاهی و نه فقط کتاب زبان(اموزش زبان،دیکته،نگارش،انشا،ادبیات،مکالمه،آزمایشگاه زبان(فیلم و سریال،موزیک،صوت های علمی و روزمره گی))
برای مشاوره بیشتر از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان آلمانی در تعداد کمتر از 4 نفر حضوری تهران و مجازی

ترقی کن